سکه ی برد و باخت

سکه ی برد و باخت

 

 خدمت شما دوست عزیز عرض کنم بنده نیز تا کنون با پیروزی ها و شکستهای مختلفی در زندگی ام روبرو شده ام و به این نتیجه رسیده ام که برد و باخت قسمتی جدا نشدنی از بازی سرنوشت است. چرخه زندگی بیشتر شبیه یک سکه است که دو رو دارد ، رخ اول سکه موفیت و رخ دوم ناکامیست ، هر بار که شما کار بزرگی را آغاز میکنید ، هر بار که برای زندگیتان برنامه ریزی میکنید مانند این است که این سکه را به هوا پرتاب کنید ، پس باید قبل از پرتاب سکه آمادگی روبرو شدن با هر دو طرف سکه را داشته باشید ، هم آماده باشید که شادی و سرور موفقیتتان را سر دهید و هم خودتان را آماده کنید که تا طعم تلخ شکست را بچشید.

 این دورویی سکه در زندگی من و شما یک حقیقت مسلم است. به یاد داشته باشید هر بار که کاری را آغاز میکنید سکه ای را به هوا پرتاب کرده اید . تفاوت افراد موفق با ناموفق اینجاست:

 افراد موفق هر بار که سکه با روی شکست ظاهر میشود برای پرتاب بعدی دقت بیشتر و اشتیاق بیشتری در خود بوجود می آورند و دوباره سکه را به هوا پرتاب میکنند.

  اما افراد ناموفق همیشه با چند بار شکست کلآ سکه را دور میاندازند تا نه خودشان دوباره از آن استفاده کنند نه کس دیگری بتواند از آن بهره ای ببرد.

/ 0 نظر / 4 بازدید