مدیر زندگی خود باشید

گر می‌خواهید اداره‌ی زندگی را در دست بگیرید، باید به‌گونه‌ای دیگر عمل کنید. راه‌کارهای زیر، شما را در رسیدن به این هدف، یاری می‌رساند:

 - به یقین برسید:

این‌که بخواهید بیماری را از بین ببرید یا با آن کنار بیایید، روش مناسبی نیست بلکه تنها باید به خود ثابت کنید که اصلاً بیمار نیستید‌. تکرار کنید که سالم هستید و جریان بیماری، تنها یک دروغ است‌. با تک‌تک سلول‌های خود صحبت کنید و با مهربانی، اشعاری در رابطه با سلامتی و توانمندی آن‌ها بخوانید‌. 

 - نترسید و از کائنات تشکر کنید:

 وقتی به یقین رسیدید که در سلامت به‌سر می‌برید‌، دیگر هیچ ترسی به دل راه نمی‌دهید. به خاطر چنین نشانه‌ای، از کائنات تشکر کنید و چنین برداشتی داشته باشید که همیشه باید لحظات را غنیمت شمرد.

 - آرزوهای‌تان را به‌یاد آورید:

تمام آرزوها و اهداف بلندمدت خود را بار دیگر به‌یاد آورید. برای نمونه، طرحی برای انرژی‌بخشیدن به مبتلایان به بیماری‌های لا‌علاج پایه‌ریزی کنید یا کتابی در این‌باره‌ بنویسید و از این طریق، برای زندگی‌کردن، انگیزه‌سازی کنید.

 - ورود‌ممنوع:

برای محافظت از ذهن و فکرتان، یک تابلوی ورود ‌ممنوعبرای افکار منفی در ذهن‌تان نصب کنید‌. یک تابلوی وجود افراد عصبانی و غمگین ممنوعو همین‌طور یک لطفاً شاد باشیددر اتاق خود نصب کنید. آهنگ‌های غمگین‌، کتاب‌های مأیوس‌کننده‌، داستان‌های تأسف‌بار و تمام مواردی که به شما انرژی منفی می‌دهند را در پشت ورود‌ممنوع قرار دهید‌ و به‌جای آن‌ها، پذیرای انرژی مثبت و کتاب‌ها و افرادی که به شما روحیه می‌بخشند، باشید‌.

 - عبادت کنید:

با در نظر گرفتن تمام موارد ذکرشده‌، گاهی دردهای جسمی به سراغ شما می‌آید؛ دردهایی که قابل تحمل و کنترل نیست. در این مواقع، عبادت کنید و به خود ثابت نمایید که خداوند، چاره‌ی هر دردی‌ست‌.

- صحبت کنید:

 با قرص‌‌های خود صحبت کنید و به آن‌ها بگویید که قرار است چه کاری برای شما انجام دهند و زمانی را که برای انجام آن کار به آن‌ها می‌دهید، گوشزد کنید‌. دست خود را روی بدن‌‌تان بگذارید و با تک‌تک سلول‌های‌تان صحبت کنید و برای‌شان توضیح دهید که باید چه‌طور عمل کنند‌.

 - گاهی تنها ماندن، بهتر است:

اگر در شرایطی قرارگرفتید که هم‌اتاقی‌تان، فردی سرشار از انرژی منفی بود‌، در آن شرایط، تنها ماندن، بسیار بهتر است‌. در جست‌وجوی کسانی باشید که به شما انرژی مثبت می‌دهند و بیش‌تر وقت خود را با آنان بگذرانید‌.

 

/ 0 نظر / 24 بازدید